Три способи заробітку на криптовалюті у 2022 році – аналіз експерта

Питання заробітку в криптовалюті стає дедалі актуальнішим із кожним днем. Думка фахівця про засоби отримання прибутку
Заробіток на криптовалюті вкрай актуальний у 2022 році
Заробіток на криптовалюті вкрай актуальний у 2022 році / Фото: Getty Images

Криптовалюти – найпопулярніша тема, про яку сьогодні говорять у всьому світі. Але у всіх нас є питання про те, як їх заробити правильно та як на них заробити. Докладніше про це ексклюзивно для.segodnya.ua/ua розповів головний стратег із криптовалют компанії TomiEx Анжей Ковальчук.

По-перше, можна піти старим шляхом депозитних розміщень. Ми всі знаємо, як заробляють гроші на відсотках за депозитними вкладами.

Реклама

Стекінг

У криптоіндустрії це називається "стекінг" – прибутковість від 3% до 15% річних. Найбільш перспективні для стекінгу токени, мають середньострокову тенденцію до зростання курсу.

Тому насамперед слід звертати увагу не так на відсоток стекінгу, як у стабільність роботи товару підприємства. Ще актуальними токенами для стекінгу є EOS, Stellar, Cardano, TRON і Tezos.

Реклама

Cardano (ADA) обвалился почти в два раза — что происходит? – 26 ноябрь 2021

Плюс у тому, що психологічне навантаження на інвестора невисоке. Вибрали один раз інструмент, вклали гроші і не переживаєте про мінливість ринкової ситуації та рухи ціни на біржі. Мінус у тому, що прибутковість невисока.

Криптофонди

Реклама

По-друге, можна скористатися способом отримання прибутку на роботі криптофонду. Враховуючи той факт, що цей напрямок все ще дуже молодий, працездатність компаній висока та бажання "завоювати всі гроші світу", також на максимальних рівнях.

Читайте також: Верховна Рада легалізувала криптовалюти в Україні

Отже – як варіанти диверсифікації своїх вкладів спосіб сприятливий. Серед негативних складових можна відзначити також термін життя таких корпорацій. Немає впевненості в тому, наскільки вони дбають про свою репутацію та наскільки довгострокові у них плани щодо розвитку своїх фондів.

Прибутковість фондів у середньому сягає 7-10% річних через диверсифікацію. По суті, вони купують безліч інструментів, щоб у середньому вийти на позитивну динаміку за прибутковістю.

Торгівля криптовалютами

По-третє, найкращим способом заробити на криптовалютах буде активна торгівля. Це один із найбільш складних способів, який вимагає підготовки, знань, навичок та терпіння. Серед позитивних складових – надприбутки та висока прибутковість за спекуляціями.

Биткоин продолжает свое падение еще с декабря

Серед негативних складових – неготовність більшості відповідати за свої спекуляції. Високий психологічний тиск та, як наслідок, втрати грошей замість прибутку. Якщо говорити про прибуток, то 100% річних за прибутковістю у такий спосіб можна зробити.

Кому який спосіб підходить?

Новачку найкраще підійде варіант заробітку на стекінгу. Важливо розібратися в механізмі, почитати історію продукту та аналітичні записки та вже можна інвестувати.

Людині, яка знайома з розподілом особистих грошей у різні інвестиційні фонди, підійде варіант інвестицій у криптофонд. І лише досвідченому трейдеру, який знає, що таке спекуляції варто займатися активним одержанням прибутку на коливаннях ціни.

Еще весной крупные инвесторы начали отдавать предпочтение Ethereum

Перевага всіх цих способів у тому, що вони приносять людям прибуток. Це сучасні варіанти інвестицій, які залучають людей, отже, там є волатильність.

Читайте також: Криптовалюта українців не цікавить – результати опитування

Зазначимо, що для пасивного доходу прийнятні лише стекінг та інвестиції у криптофонди. Заробити великі суми грошей із невеликого стартового капіталу можна лише активною торгівлею.

Серед ризиків для всіх цих варіантів збагачення є те, що можна втратити всі гроші. Ніякі криптогроші не захищені на 100% і немає гарантій, що при їхньому зникненні хтось потурбується пошуком і поверненням.

Реклама на segodnya.ua Реклама
Всі новини
Новини криптовалют
Показати ще
Всі новини
Останні новини
Показати ще
статистика
Курс криптовалюти сьогодні

Валюта

Ціна, usd

Bitcoin (BTC)

64629.78

Dogecoin (DOGE)

0.12

Ethereum (ETH)

3516.19

Litecoin (LTC)

73.82

Ripple (XRP)

0.49

Опитування
Як створювали біткоїн
Опитування

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти