Хрест смерті для біткоїна: що це таке і чого чекати від криптовалюти у лютому

Експерт пояснив, чому складно достовірно спрогнозувати курс біткоїна на найближчий місяць, а також назвав причини падіння курсу криптовалюти
Курс біткоїна продовжує залишатися нестабільним
Курс біткоїна продовжує залишатися нестабільним / Фото: Getty Images

2021 рік став роком прориву для криптовалюти і зокрема для біткоїну. Ще 12 місяців тому курс BTC становив приблизно 28 тисяч доларів, тоді як уже в листопаді ціна "битка" дісталася позначки 69 тисяч.

Проте вже в грудні на криптовалюту чекав різкий спад. Курс біткоїна обвалився аж на 12 тисяч доларів. Експерти вважають, що для біткоїна настав хрест смерті. Головний стратег із криптовалют компанії TomiEx Анжей Ковальчук ексклюзивно для "Сьогодні" прояснив цю ситуацію на крипторинку.

Реклама

Читайте також: Мітинги в Казахстані продовжують тероризувати крипторинок

"Хрест смерті – це технічне пояснення потенційного додаткового розвороту ціни вниз. Є такі сигнали свічкового аналізу на ринку або сигнали індикаторів, які підказують, що ціна може тимчасово зупинити хід вгору або вниз та розвертатися.

Такі сигнали ніколи не дають гарантій, що ситуація відбудеться, але попереджають про можливу подію. Так ось безпосередньо хрест смерті – це перетин 50-денної ковзної середньої з 200-денною ковзною середньою. Цей патерн свідчить про можливе зниження вартості активу.

Але також варто зазначити, що перетин ковзних середніх відбувається в той момент, коли ціна вже знижується якийсь час. У момент перетину статистично вартість пропонує відкат у зворотний бік, щоб технічно роботам було неможливо використовувати цей сигнал для спекулятивного отримання прибутку.

Реклама

Якщо оцінювати ситуацію з погляду сигналу для біткоїна, очевидно, що такий сигнал стався після фактичного падіння ціни активу. Подальше зниження ціни можливе з різних фундаментальних причин.

Зокрема, ми чекаємо, що в січні ціна біткоїна коливатиметься в діапазоні 37,7-46,2 тис. долара США за монету у зв'язку з тим, що ринок не отримав чітких сигналів для накопичення захисних активів і не отримав сигналів для розпродажу цих захисних активів.

Критичне зростання інфляції у США, зростання інфляції по всьому світу, продовження пандемії COVID, а також майбутні зміни монетарної політики США у сукупності з енергетичною кризою для багатьох країн та невизначеністю регулювання криптовалют – привід переосмислити інвестиційну тактику для різних банків та інвестиційних компаній.

Прогнози до кінця місяця та на лютий помірно оптимістичні. Ми чекаємо, що активні спекулянти, які відкривають позиції всередині тижня, зможуть отримати максимальний прибуток.

Реклама

Читайте також: Жителів Грузії змусили дати клятву більше не майнити біткоїни

Тактика купівлі біткоїна з метою довгострокового утримання може періодично виводити угоди на прибуток, але через невизначеність дій більшості учасників крипторинку сплеску цін до 70-80 тисяч доларів чекати не доводиться.

Можливо, що коментарі представників ФРС США (чи то підготовка до засідання ФРС США або безпосередньо рішення щодо ставки від ФРС США) будуть тим самим моментом, коли волатильність щодо BTC різко зростатиме. І саме у ці моменти актив дорожчатиме".

Реклама на segodnya.ua Реклама
Всі новини
Новини криптовалют
Показати ще
Всі новини
Останні новини
Показати ще
статистика
Курс криптовалюти сьогодні

Валюта

Ціна, usd

Bitcoin (BTC)

65333.29

Dogecoin (DOGE)

0.12

Ethereum (ETH)

3415.3

Litecoin (LTC)

72.53

Ripple (XRP)

0.5

Опитування
Як створювали біткоїн
Опитування

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти