Зірка тріатлону: "Не люблю людей, які грають в іграшки на телефоні"

Юлія Єлістратова розповіла, як ставиться до кіберспорту, та пояснила, чому їй шкода сучасних дітей
Учасниця Ігор 2008, 2012 і 2016 року
Учасниця Ігор 2008, 2012 і 2016 року

В останні роки Міжнародний олімпійський комітет активно вводить у програму Олімпіад молодіжні види спорту – брейк-данс, серфінг. Але водночас, Ігри позбавляються класики – боксу, важкої атлетики.

Що думає про це учасниця трьох Олімпійських ігор у тріатлоні Юлія Єлістратова?

Реклама

– Я за золоту середину. Прикро виключати вид спорту, де спортсмени приділили частину свого життя підготовці до Олімпійських ігор. З іншого боку, деякі види, які ми наразі не сприймаємо, можуть мати перспективу. Допустимо, тріатлон був включений до програми Олімпіад у 2000 році, а мені здається, що він був завжди. Важко визначити, за яким видом спорту майбутнє.

– Кіберспорт?

Особисто у мене спорт асоціюється з фізичними навантаженнями чи вольовими якостями. Але я не хотіла б обговорювати цей момент.

Реклама

– Самі любите пограти у ігри на смартфоні?

Ні. Абсолютно ні. Я не люблю людей, які грають у них. Це особисто моя думка. Я за живе спілкування. Мені трохи шкода нинішнє покоління підлітків. Я з такою насолодою досі згадую своє дитинство у дворі, і мені шкода дітей, які сидять у телефонах.

Повністю інтерв'ю з Юлією Єлістратовою читайте на нашому сайті.

Реклама

Читайте також:

Реклама на segodnya.ua Реклама
Всі новини
Новини кіберспорту
Показати ще
Чемпионат мира по Dota 2
Новини The International 10
Трейлер FIFA22
Опитування
Опитування

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти