The International 10: розклад і результати чемпіонату світу з Dota 2

Найбільший івент з гри у відеосимулятор Dota 2 проходить в Бухаресті. Стежимо за його результатами разом!
У Бухаресті визначають найсильнішу команду з Dota 2
У Бухаресті визначають найсильнішу команду з Dota 2 / Фото: dota2.com

7 жовтня в Бухаресті стартував чемпіонат світу з Dota 2. Івент The International 10 зібрав у столиці Румунії 18 крутих команд з усього світу, які розіграють між собою головний трофей – Егіду чемпіонів.

Бухарест прийме The International 10
Бухарест прийме The International 10 / Фото: Getty Images

Реклама

Всі ігри прийме стадіон "Національний", який вміщує 55 тисяч глядачів. Команди розбилися на дві групи по дев'ять колективів.

Читайте також: Букмекери визначили фаворита The International 10

За підсумками зустрічей один з одним у верхню сітку плей-офф вийдуть 1-4 місця груп, а в нижню – 5-8 місця. До вашої уваги – розклад матчів The International 10:

Реклама

ГРУПА А

МісцеКомандаВиграшіПрограші
1Invictus Gaming142
2Virtus.pro115
3OG106
4T1106
5Team Undying97
6Evil Geniuses97
7Team Aster511
8Alliance412
9Thunder Predator016

7 жовтня, 10:00. Virtus.pro – Team Undying 2:0
7 жовтня, 10:00. OG – Alliance 2:0
7 жовтня, 10:00. Invictus Gaming – Т1 2:0
7 жовтня, 10:00. Evil Geniuses – Team Aster 2:0

7 жовтня, 14:00. Invictus Gaming – Team Undying 1:1
7 жовтня, 14:00. OG – Thunder Predator 2:0
7 жовтня, 14:00. Virtus.pro – Alliance 2:0
7 жовтня, 14:00. Evil Geniuses – Т1 2:0

Реклама

7 жовтня, 18:00. Virtus.pro – OG 1:1
7 жовтня, 18:00. Evil Geniuses – Invictus Gaming 0:2
7 жовтня, 18:00. Team Aster – Team Undying 0:2
7 жовтня, 18:00. Alliance – Thunder Predator 2:0

8 жовтня, 12:00. Virtus.pro – Т1 0:2
8 жовтня, 12:00. OG – Team Aster 0:2
8 жовтня, 12:00. Invictus Gaming – Thunder Predator 2:0
8 жовтня, 12:00. Evil Geniuses – Alliance 1:1

8 жовтня, 16:00. Invictus Gaming – Virtus.pro 2:0
8 жовтня, 16:00. Team Undying – Thunder Predator 2:0
8 жовтня, 16:00. Team Aster – Alliance 1:1
8 жовтня, 16:00. OG – Т1 2:0

9 жовтня, 10:00. Team Undying – Alliance 2:0
9 жовтня, 10:00. Virtus.pro – Thunder Predator 2:0
9 жовтня, 10:00. Team Aster – Т1 0:2
9 жовтня, 10:00. Evil Geniuses – OG 1:1

9 жовтня, 14:00. Invictus Gaming – Team Aster 2:0
9 жовтня, 14:00. OG – Team Undying 1:1
9 жовтня, 14:00. Т1 – Alliance 2:0
9 жовтня, 14:00. Evil Geniuses – Thunder Predator 2:0

9 жовтня, 18:00. Invictus Gaming – Alliance 2:0
9 жовтня, 18:00. Evil Geniuses – Virtus.pro 0:2
9 жовтня, 18:00. Т1 – Team Undying 2:0
9 жовтня, 18:00. Team Aster – Thunder Predator 2:0

10 жовтня, 12:00. Invictus Gaming – OG 1:1
10 жовтня, 12:00. Evil Geniuses – Team Undying 1:1
10 жовтня, 12:00. Virtus.pro – Team Aster 2:0
10 жовтня, 12:00. Т1 – Thunder Predator 2:0

ГРУПА В

МісцеКомандаВиграшіПрограші
1PSG.LGD151
2Team Secret106
3Vici Gaming106
4Team Spirit106
5Beastcoast79
6Quincy Crew610
7Fnatic610
8Elephant610
9SG esports214

7 жовтня, 12:00. Elephant – Beastcoast 2:0
7 жовтня, 12:00. Vici Gaming – Fnatic 1:1
7 жовтня, 12:00. Team Secret – Team Spirit 2:0
7 жовтня, 12:00. PSG.LGD – Quincy Crew 2:0

7 жовтня, 16:00. Elephant – Fnatic 1:1
7 жовтня, 16:00. PSG.LGD – Team Spirit 2:0
7 жовтня, 16:00. Vici Gaming – SG esports 2:0
7 жовтня, 16:00. Team Secret – Beastcoast 0:2

8 жовтня, 10:00. Fnatic – SG esports 0:2
8 жовтня, 10:00. Elephant – Vici Gaming 0:2
8 жовтня, 10:00. PSG.LGD – Team Secret 1:1
8 жовтня, 10:00. Quincy Crew – Beastcoast 1:1

8 жовтня, 14:00. Elephant – Team Spirit 0:2
8 жовтня, 14:00. PSG.LGD – Fnatic 2:0
8 жовтня, 14:00. Vici Gaming – Quincy Crew 2:0
8 жовтня, 14:00. Team Secret – SG esports 2:0

8 жовтня, 18:00. Vici Gaming – Team Spirit 2:0
8 жовтня, 18:00. Team Secret – Elephant 1:1
8 жовтня, 18:00. Beastcoast – SG esports 2:0
8 жовтня, 18:00. Quincy Crew – Fnatic 1:1

9 жовтня, 12:00. PSG.LGD – Vici Gaming 2:0
9 жовтня, 12:00. Quincy Crew – Team Spirit 0:2
9 жовтня, 12:00. Beastcoast – Fnatic 1:1
9 жовтня, 12:00. Elephant – SG esports 2:0

9 жовтня, 16:00. Vici Gaming – Beastcoast 1:1
9 жовтня, 16:00. Team Spirit – Fnatic 2:0
9 жовтня, 16:00. Team Secret – Quincy Crew 2:0
9 жовтня, 16:00. PSG.LGD – SG esports 2:0

10 жовтня, 10:00. Team Spirit – Beastcoast 2:0
10 жовтня, 10:00. PSG.LGD – Elephant 2:0
10 жовтня, 10:00. Quincy Crew – SG esports 2:0
10 жовтня, 10:00. Team Secret – Fnatic 0:2

10 жовтня, 14:00. PSG.LGD – Beastcoast 2:0
10 жовтня, 14:00. Team Secret – Vici Gaming 2:0
10 жовтня, 14:00. Elephant – Quincy Crew 0:2
10 жовтня, 14:00. Team Spirit – SG esports 2:0

ВЕРХНЯ СІТКА

1/4 ФІНАЛУ. 12 жовтня, 11:30. Invictus Gaming – Team Spirit 2:1
1/4 ФІНАЛУ. 12 жовтня, 12:30. Team Secret – OG 2:0
1/4 ФІНАЛУ. 13 жовтня, 10:00. PSG.LGD – T1 2:1
1/4 ФІНАЛУ. 13 жовтня, 13:00. Virtus.pro – Vici Gaming 2:1

1/2 ФІНАЛУ. 14 жовтня, 17:00. Invictus Gaming – Team Secret 0:2
1/2 ФІНАЛУ. 14 жовтня, 20:00. PSG.LGD – Virtus.pro 2:0

ФІНАЛ. 16 жовтня, 12:00. Team Secret – PSG.LGD 0:2

ГРАНД-ФІНАЛ. 17 жовтня, 13:00. PSG.LGD - Team Spirit 2:3

НИЖНЯ СІТКА

1 РАУНД. 12 жовтня, 15:30. Team Undying – Fnatic 0:1
1 РАУНД. 12 жовтня, 16:30. Quincy Crew – Team Aster 1:0
1 РАУНД. 12 жовтня, 17:30. Beastcoast – Alliance 0:1
1 РАУНД. 12 жовтня, 18:30. Evil Geniuses – Elephant 1:0

2 РАУНД. 13 жовтня, 16:00. Team Spirit – Fnatic 2:0
2 РАУНД. 13 жовтня, 19:00. OG - Quincy Crew 2:0
2 РАУНД. 14 жовтня, 10:00. T1 – Alliance 2:0
2 РАУНД. 14 жовтня, 14:00. Vici Gaming – Evil Geniuses 2:1

3 РАУНД. 15 жовтня, 10:00. Team Spirit – OG 2:0
3 РАУНД. 15 жовтня, 12:00.
Т1 – Vici Gamong 1:2

4 РАУНД. 15 жовтня, 16:00. Virtus.pro – Team Spirit 1:2
4 РАУНД. 16 жовтня, 10:00. Invictus Gaming
– Vici Gaming 2:0

5 РАУНД. 16 жовтня, 16:00. Team Spirit – Invictus Gaming 2:0

ФІНАЛ. 17 жовтня, 10:00. Team Secret – Team Spirit 1:2

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
Спорт Сьогоднi в telegram-каналi Пiдпишись на RSS-канал Спорт Сьогоднi на Google News

Далі по темі

Трейлер FIFA22
Музbка из FIFA22
Опитування

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти